KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14733148
nr 1473 3148
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, 28x43, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:54:07
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)